Naudinga žinoti 2017 10 06

„General Financing“ padėjo įgyvendinti 300 000 kliento tikslus

PC Savas Kaunas4

Mūsų tinklaraščio istorijos herojus – „General Financing“ jubiliejinis klientas. Sužinokite, kokius planus jam pavyko įgyvendinti.

„Laba diena, „General Financing“ vardu sveikiname tapus 300 000-tuoju klientu“, – p. Stasį iš Karmėlavos, mūsų jubiliejinį klientą, telefono skambutis labai nustebino.

Vyras sunkiai patikėjo naujiena ir suskubo atvykti į Kauno PC „Savas“ skyrių, kur buvo sudaręs vartojimo kredito sutartį. Čia jis įsitikino, kad staigmenų būna ir kasdieniame gyvenime – „General Financing“ dovanojo jam visą kredito sumą su palūkanomis. P. Stasys juokėsi, kad niekas nepatikės, kad tokiu ypatingu klientu tapo, tad paruošėme jam specialų diplomą.


Kasdien dirbame vadovaudamiesi mūsų misija: „Padedame žmonėms įgyvendinti jų tikslus dar šiandien“, tad paklausėme p. Stasio, kokį tikslą jam pavyko įgyvendinti. Jis su džiaugsmu papasakojo apie suplanuotą namų remontą.

P. Stasys sakė, kad „General Financing“ skyrių buvo pastebėjęs anksčiau, lankydamasis PC „Savas“. Kai prireikė kredito, vyras užsuko į konsultaciją, pasirašė sutartį ir ėmėsi remonto darbų.

Jubiliejinis klientas dabar džiaugiasi ypatingu statusu „General Financing“ bendrovėje ir atnaujintais namais.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button