GFB komanda 2014 03 05

GENERAL FINANCING krepšinio komandos pergalė

Komanda

Antradienio vakarą GENERAL FINANCING BANKO krepšininkai rungtyniavo su „Greitojo kurjerio“ krepšininkais ir įveikė juos triuškinančiu rezultatu 101:53.

Įspūdžiais iš krepšinio varžybų dalinasi varžybų dalyviai, stebėtojai ir varžovai (kalba netaisyta):

Konstantin Balakin

Na, buvo visiškas priešininku sutriuškinimas ir moralinis, ir sportinis.  Vienu momentu atrodė, kad mūsiškiai net atsipalaidavo, nes persvara buvo beveik dviguba. 

Šarūnas Pavilionis

Žinojome, jog šiandieną rungtynių pasižiūrėti ateis mūsų generalinis direktorius. Be to, prieš „Greitąjį kurjerį“ tai buvo mūsų principinė dvikova. Iš tikrųjų turime įtarimą, jog priešininkai specialiai susirinko ne pilnos sudėties, jog patogiau būtų atkrintamosiose rungtynėse. Trūko jų pagrindinių žaidėjų, gal traumuoti. O mūsų komandoje visi šiandieną sužaidė gerai, įmetė taškų, „atsidarė“. Mačo pabaigoje dar pasitreniravome prieš laukiančią dvikovą su „Lietuvos geležinkeliais“. Tai bus svarbiausios mums rungtynės. Be to, šį vakarą pirmą kartą įmetėme šimtą taškų. Tokia pergalė labai džiugina. Priešininkus matome pirmą kartą. Iš apšilimo sprendėme, jog bus rimtas mačas, nes apšilinėja komanda kaip „Lietuvos rytas“. Bet rezultatas kalba už save.

Kęstutis Janulis

Buvom motyvuoti, nusiteikę ir turim rezultatą.

Varžovai, apie šias varžybas sako:

„General Financing“ drausminga komanda, puikiai pataikanti savo aikštelėje. O jų aukštaūgis išsiskiria ne tik ūgiu, bet ir žaidimu. Labai sunku jį sustabdyti, pataiko iš visų distancijų, tad buvo labai sunku su juo tvarkytis. Kiti žaidėjai taip pat neblogai atrodo, tačiau, kaip jau minėjau, visos ekipos yra apylygės  – kuriai sėkmė nusišypsos, ta ir laimės.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button