GFB komanda 2014 08 13

„General Financing“ ekstremalus bėgimas įvyko!

Ekstremalus begimas

General Financing ekstremaliame bėgime“ bėgo ir įmonės darbuotojai bei klientai. Sekmadienį įvykusiame bėgime tarp 600 dalyvių buvo ir mūsų kolegų bei klientų, kuriems bendrovė dovanojo nemokamą registraciją į bėgimą.

Diana, „General Financing“: „General Financing ekstremaliame bėgime“ dalyvavau pirmą kartą. Nors pelkėse jau teko pabraidyti praėjusiais metais, stovėdama prie starto linijos, nerimavau. Visgi sunku buvo įsivaizduoti, kas gi tiksliai laukia ten, tuose miškuose, į kuriuos veda ryškiomis juostomis nužymėta trasa. Be to, buvo tekę iš jau anksčiau dalyvavusiųjų girdėti atsiliepimų, kad bus sunku. Visgi prieš startą nusprendžiau, jog laiko „laužti“ nebandysiu, jeigu jau einu į purvynus, tai reikia tais purvynais ir pasimėgauti, o jeigu pavargsiu, pakrisiu kur po krūmu ir pailsėsiu:) Iš tiesų pelkėse buvo labai smagu: gaivus purvinas vanduo iki kaklo ir vos kojomis jaučiamas minkštas pelkių dugnas, tik viena kita aplink ausis dūzgianti musė, šilta ir minkšta „tešlynė“ (kitaip nepavadinsi to ištrypto išminkyto pelkių purvo) po keliais ir pilvu, per kurį teko šliaužti, nes kitaip neįmanoma buvo trasos atkarpos įveikti, o prižiūrėtojai neleido išsisukti ir purvyno apeiti sausais šonais, ir visiškas laiko ir atstumo nuovokos praradimas:) Sunkumas buvo tik vienas, tiksliau tik du – tai dvi virš trijų metrų gylio duobės, į kurias reikėjo įšokti ir po to iš jų išlipti. Jeigu ne stiprūs vyrai, draugiškai iš abiejų duobių mane praktiškai išmetę į paviršių, tai nežinau, kada aš būčiau iš jų išsikabarojusi:) Vienu žodžiu, po bėgimo liko tik patys geriausi įspūdžiai. Kitais metais reiks vėl bėgti ir kitiems labai rekomenduoju išbandyti:)

Mindaugas, „General Financing“: Ekstremaliame bėgime dalyvavau pirmą kartą ir labai patiko. Prieš tai buvau pasižiūrėjęs video iš praeitų metų, todėl maždaug žinojau, kas laukia, kad pabaigoje bus tikra purvo vonia. Pradžioje po kūdros drabužiai pasunkėjo kokiais 5 kg, nes buvo medvilniniai ir šitas renginys buvo jiems paskutinis. Toliau sekė maždaug 800 m atkarpa, kuria įveikiant džiaugiausi, kad drabužiai šlapi ir dėl to nėra taip karšta. Po šios atkarpos prasidėjo bridimas per pelkes. Čia jau pasireiškė kiekvieno išmonė: kas plaukė, kas brido. Man irtis buvo lengviau, nereikėjo griuvinėti ties kiekviena povandenine duobe, o ir šakos taip netrukdė. Po to teko įveikti pakankamai greitą atkarpą negiliu kemsynu. „Nubėgus“ pusę trasos vėl prasidėjo bridimas per pelkes, tik šį kartą jos buvo daug gilesnės. Žemesni dalyviai kai kuriose vietose nesiekė dugno. Toliau trasa perėjo į klampią purvo vonią, kurioje visos galūnės negailestingai klimpo, bandant atsispirti. Šioje vietoje šiaip ne taip šakų pagalba išropojęs į saugesnę vietą nusprendžiau sustoti pailsėti ir pasigrožėti kitais dalyviais. Atsikvėpęs ir supratęs, kad ropoti prasta idėja, likusią košes dali įveikiau ridendamasis. Pasirodė labai smagu, taip smagu, kad vos per kitą dalyvį nepersiridenau. Pabaigoje laukė kelios 2,5 metrų duobės iš kurių reikėjo išsiropšti virvių pagalba.

Renginys buvo labai smagus. Dėkui visiems, kas prisideda prie to, kad šis renginys vyksta, tai yra linksmiausias bėgimas Lietuvoje!

Božena, „General Financing“: „General Financing“ ekstremalaus bėgimo varžybose dalyvavau prieš du metus ir va dabar. Trasa ėjo priešinga kryptimi negu prieš du metus. Tada iš pradžių buvo smirdanti pelkė, per kurią praeini 1 km/val. greičiu, o po to jau greičiau, nes yra daugiau vandens. Tai žodžiu, visą kelią laukiau pelkės ir, kai pagaliau sulaukiau, ji pasirodė kažkokia labai jau trumpa ir greitai įveikiama. Aš nusprendžiau, kad čia aš taip patobulėjau per šiuos metus:) O šiaip labai smagiai praleidau laiką. Ačiū vyrukams, kurie mane gelbėjo trasoje – vienas padavė man ranką baloje ir ištraukė, kitas pelkėje stūmė mano užpakalį, kad greičiau praslysčiau, o trečias purvo duobėje ištraukė mane į paviršių lyg bučiau pūkelis.  Lietuvos vyrai – jūs nuostabūs.

Dainius, „General Financing“: Iš pradžių truputį buvo nedrąsu, ar pavyks įveikti trasą, nes panašiuose bėgimuose neteko dalyvauti. Bet galiu pasakyti, kad tai vienas iš smagiausių išbandymų mano gyvenime – puikus oras, labai įdomios ir originalios užduotys, labai šilti ir draugiški visi bėgimo dalyviai. Buvo labai smagu ir emocijos tik teigiamos. Tikrai su malonumu dalyvausime ir kitąmet:)

Auris, „General Financing“ klientas: Trasą įveikti pavyko nesunkiai, nes gyvenu su sportu ir bėgioju. Renginys labai patiko, gerai organizuotas. Labai nustebino trasa. Tikėjausi klampesnės, bet ji buvo ideali. Prieš bėgimą buvau išsikėlęs tikslą nepasidaryti traumų, nes ruošiuosi Vilniaus maratonui 42km. Bet, deja, smulkių sužeidimų turėjau: mėlynės, nubrozdinimai. Pats kaltas, kad nepasiėmiau apsaugų. Kitaip sakant, nepasiruošiau tinkamai.

Tadas, „General Financing“ klientas: Dalyvavau pirmą kartą ir labai jaudinausi. Buvo baisu, bet baimę įveikiau ir labai džiaugiuosi rezultatu. Jau laukiu kitų metų:) Be galo smagu:)

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button