GFB komanda 2016 12 12

„General Financing“ darbuotojai išpildė 67 Utenos rajono vaikų svajones

Dovanos

Šiais metais mūsų bendrovės darbuotojai ir vėl dalyvavo projekte „Vaikų svajonės“. Visi drauge išpildėme net 67 Utenos rajono vaikų svajones. Dovanas vaikams įteikėme gruodžio 8 d. Utenoje vykusio renginio, kuriame lankėsi ir ypatingas svečias – lenktynininkas Benediktas Vanagas, metu.

Prie projekto „Vaikų svajonės“ prisijungiame trečius metus iš eilės, kasmet pasirenkame Lietuvos rajoną, kurio vaikų svajones pildome. Šiais metais pildėme Utenos rajono vaikų svajones, nes būtent Utenoje yra įsikūręs vienas iš „General Financing“ klientų aptarnavimo skyrių, taip pat esame Benedikto Vanago Utenos apylinkėse organizuojamo „Halls Winter Rally“ partneriai.

„Mums, kaip įmonei, svarbu prisidėti prie vietos bendruomenės gerovės ir, svarbiausia, skatinti vaikus tikėti svajonėmis, siekti jų išsipildymo“, – sako mūsų generalinis direktorius Konstantin Balakin ir tam pritaria visi įmonės darbuotojai.

Kiekvienais metais „General Financing“ darbuotojai pildo asmeniškai pasirinktas vaikų svajones. Tuomet įmonė paskaičiuoja dovanų vertę, gautą sumą padvigubina ir tokiu būdu išpildo dar daugiau vaikų svajonių. Kuo daugiau svajonių išpildo darbuotojai, tuo daugiau lėšų skiria įmonė.

O svajonių, kurias išpildėme, spektras platus: nuo vaikiškų žaislų, mašinėlių su pultu iki žieminių batų, sportinių kostiumų ir bokso pirštinių.

Šventinį svajonių išpildymo renginį mums padėjo organizuoti Utenos rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai. Jo metu vaikai galėjo ne tik susitikti su jų svajones pildančiais bendrovės darbuotojais, tačiau ir pabendrauti su ypatingu svečiu – B.Vanagu. Lenktynininkas mažiesiems uteniškiams papasakojo apie vaikų saugaus eismo svarbą ir dalijo Susisiekimo ministerijos dovanas – atšvaitus.

„Labai džiugu, kad ilgamečiai partneriai pildo vaikų svajones ir prisideda prie šios gražios akcijos. Viena sričių, kuriai skiriu savo energiją – saugus eismas keliuose. Būti saugiu kelyje reikia pastangų ir, svarbiausia, supratingumo. Linkiu, kad vaikai ir džiaugtųsi išpildytomis svajonėmis, ir būtų saugūs kelyje“, – sakė B.Vanagas.

O vaikai dovanomis džiaugėsi iš visos širdies. Buvo džiugu stebėti, kaip jie švytinčiomis akimis pakuoja dovanas arba stipriai spaudžia jas glėbyje ir laukia nesulaukia to momento, kol grįš namo ir dovana galės pasidžiaugti drauge su visa šeima.

„General Financing“ projekte „Vaikų svajonės“ dalyvauja nuo 2014 m. Per trejus metus bendrovė išpildė iš viso 165 vaikų svajones.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button