Naudinga žinoti 2020 07 01

Ar mokėtumėte už žolės pjovimą 60 eurų?

MI RMI632 US AW 015

Apiplėšimas vidury baltos dienos? Iš kur tokie įkainiai? Brangus malonumas, tačiau tiek kainuoja ne vienkartinis vejos nupjovimas, o investicija į maždaug 50 arų plotą prižiūrintį vejos robotą.

Privačių sklypų savininkai vis dažniau „parduotas vasaras žolei pjauti“ keičia į laisvalaikį su šeima ar draugais ar pramogas su kompanija. Žygimantas Jonaitis, „Ginalas“ projektų vadovas sako, kad vejos robotų populiarumas pastaraisiais metais auga ir pirkėjai įrangai skiria nuo 1 000 iki 3 000 eurų. Pasak pašnekovo, tiksli vejos robotui įsigyti skiriama suma paprastai priklauso nuo pjaunamos vejos ploto dydžio.

Parduoti vasaras ar ne?GENERAL FINANCING BANKO klientų sėkmingos patirties vadovas Skirmantas Ketvirtis sako, kad vejos robotas daugeliui privačių sklypų savininkų dar prieš keletą metų galėjo atrodyti tikra prabangos prekė. Tačiau šiandien taip tikrai nėra. Žvelgiant į prietaiso kainą, ją, pasak pašnekovo, reikėtų proporcingai dalinti vejos roboto prižiūrimam plotui. Tuomet dar įvertinti tai, kad prietaisas veją pjaus visą sezoną ir daug metų. Įvertinus visus dedamuosius, galutinė roboto kaina nebeatrodys tokia didelė.

„Be to, yra daug puikių alternatyvų, leidžiančių turėti ir naudotis prietaisu šiandien, o už jį atsiskaityti dalimis per atitinkamą laikotarpį, pavyzdžiui, iki kito šiltojo sezono, tokiu būdu turint lėšų kitiems poreikiams ar pomėgiams“, – pasitelkti egzistuojančias priemones tam, kad turėtų daugiau laiko savo pomėgiams siūlo GENERAL FINANCING BANKO klientų sėkmingos patirties vadovas.

Tikras miestiečio džiaugsmas

Ekspertas sako, kad vienas iš bene dažniausių klausimų ieškant vejos pjovimo įrenginio – jo skleidžiamas garsas, nes visi besikreipiantieji turi po kokią nors istoriją, kai kaimynas ar miesto švara besirūpinantys darbuotojai ankstų vasaros rytą ėmė po langais pjauti žolę.

Pasak Ž. Jonaičio, vejos robotai veikia taip tyliai, kad sklypo savininkas gali nustatyti darbo režimą tiek anksti ryte, tiek vėlai vakare ar netgi naktį. Pasirinkęs interaktyvųjį žolės pjovimo planą roboto savininkas, gali pats spręsti, kada geriausia prižiūrėti veją. Pjovimo planą galima įjungti ir išjungti per valdymo skydelį ar tiesiog pasitelkiant išmaniąją programėlę.

Robotas automatiškai paskaičiuoja vejos pjovimo dažnį ir gali prižiūrėti veją iki 50 arų. Taigi jei sklypo plotas didesnis, jį reikėtų suskirstyti į kelių robotų prižiūrimas teritorijas.Naudoja net savivaldybės

Nesvarbu, kas pirkėjas, pagrindiniai kriterijai renkantis vejos robotą – prižiūrimas plotas, reljefas, aplinkos, kuri bus prižiūrima, sudėtingumas. Prieš įsigyjant robotą rekomenduojame pasikviesti STIHL prekybos atstovą, kuris nemokamai apžiūrės Jūsų sklypą ir pasiūlys tinkamiausią vejos robotą ir įvertins instaliavimo kaštus ir galimybes.

„Stereotipinio požiūrio, kad vejos robotas tik privataus namo ar kotedžo atributas, nebelieka. Prietaisą renkasi tiek mieste, tiek užmiestyje gyvenantys asmenys. Vis dažniau vejos robotus atranda įmonės, viešbučiai ar netgi savivaldybės, vejos robotus pasitelkiančios aplinkos ir skverų priežiūrai“, – pastebi Žygimantas Jonaitis, „Ginalas“ projektų vadovas.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button