GFB komanda 2020 08 12

AISTĖ: Čia puiki vieta darbuotojui, turinčiam idėjų

pexels engin akyurt 4531448 v2

Prieš aštuonerius metus startavusi kaip Skolų išieškojimo specialistė Skambučių centre, šiandien Aistė vadovauja trijų žmonių komandai Administravimo skyriuje ir sako, kad tai jai buvo didžiausias įvertinimas.

Pirmojoje savo pozicijoje GENERAL FINANCING BANKE kolegė nesijautė patogiai ir per bandomąjį laikotarpį suprato, kad pastarasis darbas ne jai, tačiau Žmogiškųjų išteklių departamentas įžvelgė Aistės užsidegimą ir galimybes, todėl pasiūlė užimti Biuro administratorės poziciją. Joje kolegė darbavosi penkerius metus.

Užaugusi tiek kaip darbuotoja, tiek kaip asmenybė su buvusia (ir dabartine) savo vadove Aistė nusprendė, kad Žmogiškųjų išteklių departamentui reikia Administravimo skyriaus. Jam atsiradus, kolegė stojo prie skyriaus vairo ir sako, kad tai jai buvo didžiausias įvertinimas.

Aistė sako, kad GENERAL FINANCING BANKAS - puiki vieta darbuotojui, turinčiam idėjų, nes suteikia laisvę sprendimams, išklauso ir įsiklauso į darbuotojo mintis, pasiūlymus ir idėjas.Per aštuonerius metus kolegė su banku įveikė daugybę įvairiausių iššūkių ir savo kasdienio darbo neįsivaizduoja be kolegų. Aistė džiaugiasi, kad smagiausias laikas darbe - būtent su jais. Kolegos yra bendradarbiaujantys, pozityviai nusiteikę ir linkę padėti.

Paprašėme Aistės GENERAL FINANCING BANKĄ apibūdinti penkiais žodžiais - nė akimirkai nesusimąsčiusi ji vardina – DINAMIŠKAS, ĮDOMUS, SUTEIKIANTIS SAVIREALIZACIJOS GALIMYBES.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button