Naudinga žinoti 2018 11 21

7 priežastys, kodėl išmanusis laikrodis yra laukiama kalėdinė dovana

341592 PA98FS 982

Išmaniųjų laikrodžių pardavimai auga po 50 proc. kasmet – skaičiuoja mūsų partneris Saulius Majauskas, vadovaujantis el. parduotuvei smartonly.eu. Jo teigimu, išmanieji laikrodžiai dažnai perkami kaip dovana – ši tendencija itin pastebima per Kalėdas. Sužinojome 7 priežastis, kurios tai lemia. 

1. Didelė modelių įvairovė.

Rinkoje yra tiek daug modelių, kad įtikti galima kiekvienam. Vis platesnės išmaniųjų laikrodžių galimybės stebina ir iš tiesų priverčia svajoti apie tokią dovaną: tiek tuos, kurie neturi prietaiso, tiek tuos, kurie norėtų išmanesnio modelio.

Kaip sako smartonly.eu vadovas, išmanieji laikrodžiai ir apyrankės yra labai populiari dovana:

„Jauni žmonės išmaniuosius laikrodžius dovanoja vieni kitiems, tėvai dovanoja vaikams ir vaikai dovanoja tėvams. Iš esmės perka visos amžiaus grupės, tik skirtingi poreikiai lemia skirtingus modelių pasirinkimus.“

Milžinišką išmaniųjų laikrodžių populiarėjimą patvirtina ir svetainės statista.com duomenys. Šiais metais pasaulyje jau parduota 141 mln. vienetų šių prietaisų.

2. Sveikatos stebėjimui skirtos funkcijos.

Tobulėjantys išmanieji laikrodžiai gali nustebinti – dabar yra modelių, kurie turi ne tik jau įprastas pulso matavimo funkcijas. Galima išsirinkti tokį, kuris matuos kraujo spaudimą, gliukozės / alkoholio kiekį kraujyje ar net moters vaisingas dienas.

Išmanieji laikrodžiai šias pažangias funkcijas užtikrina naudodami įvairias technologijas, pavyzdžiui, šviesos pletizmografijos, kuri leidžia sužinoti daugybę informacijos iš mūsų kraujagyslių.

3. Galimybė susieti su kitais prietaisais. 

Išmanieji laikrodžiai gali siųsti matavimo duomenis internetu ir kitiems vartotojams. Pavyzdžiui, močiutė nešioja išmaniąją apyrankę, kuri matuoja kraujo spaudimą. Jeigu kraujo spaudimas pernelyg pakyla arba nukrenta, apyrankė informuoja (siunčia SMS, skambina) artimiesiems, kad reikalinga pagalba.

Gali būti siunčiama informacija su geolokacijos duomenimis, tad žmogus, kuriam reikia pagalbos yra lengviau surandamas. Išmanųjį laikrodį galite panaudoti fotografavimui, susieję su mobiliojo telefono kamera.

4. Įtinka net klasikos gerbėjams.

Ne visi mėgsta šiuolaikišką išmaniųjų išvaizdą ir dalis vis dar pasilieka su paprastais laikrodžiais. Tiesa, jau yra hibridiniai išmanieji laikrodžiai, kurie ir stiliumi, ir funkcijomis įtiks išrankiems vartotojams. Tokį pat yra pasirinkęs ir smartonly.eu parduotuvės vadovas.

5. Universalus ir praktiškas panaudojimas.

Dar viena svarbi priežastis, kodėl išmanieji laikrodžiai tokie patrauklūs – jie yra itin universalūs ir praktiški. Tai nėra kokie išmanūs žaisliukai, kuriuos po kurio laiko padedame į stalčių.

Kaip pastebi S. Majauskas, išmaniuosius laikrodžius gavę dovanų, žmonės atranda daug naudingų funkcijų. Pačios populiariausios yra bazinės funkcijos, kurias šiuo metu turi beveik kiekvienas išmanusis laikrodis: žingsnių / atstumo matavimas, sudegintų kalorijų skaičiavimas, širdies ritmo matavimas, miego būsenų stebėsena, telefono ir laikrodžio valdymas per liečiamąjį ekraną.

Kokios dar savybės yra svarbios besirenkantiems? smartonly.eu vadovas sako, kad pirkėjai dabar ieško išmaniųjų laikrodžių, kurie pasižymi tiksliais matavimais, yra atsparūs drėgmei, su ilgai „traukiančia“ baterija.

„Išmanusis laikrodis yra ir stiliaus dalis, todėl svarbi jo išvaizda: dizainas, galimybė keisti dirželius / apyrankes ir derinti prie aprangos. O konkrečias funkcijas kiekvienas pasirenka pats pagal savo gyvenimo būdą: aktyviai sportuojantiems reikia širdies ritmo matavimo, treniruočių asistento, įveikto atstumo pasirinkimo pagal sporto šakas, kitiems pakanka modeliai su žingsniamačiu, sudegintų kalorijų matuokliu ir miego asistentu“, – įžvalgomis dalijosi S. Majauskas.

6. Atstoja mobilųjį telefoną.

Populiariausi išmaniųjų laikrodžių su SIM modeliai yra tie, kurie gali būti naudojami tiek su SIM kortele, tiek be jos. Juos dažniausiai renkasi bėgikai, keliautojai, dirbantys tokį darbą, kur nėra galimybės naudotis telefonu. Tokiu atveju išmanusis laikrodis su SIM kortele suteikia galimybę skambinti ir priimti skambučius, siųsti SMS

7. Žavi naujos galimybės.

Kaip pasakoja mūsų partneris, labiausiai intriguoja išmaniųjų technologijų taikymas sveikatos priežiūros srityje, kur iš tiesų vyksta revoliuciniai pokyčiai. Ateityje patikimi duomenys tiesiai nuo riešo automatiškai bus siunčiami asmeniniam gydytojui, kuris, matydamas tendencijas, galės tam tikroms ligoms užbėgti už akių. Ypač didelės permainos laukia širdies ligų diagnostikoje, nes tokios ligos kaip insultas ar infarktas bus prognozuojamos iš anksto.

Dažnai daugelis pirkėjų pradeda nuo paprastesnių modelių, norėdami įsitikinti, ar „susidraugaus“ su šiuo prietaisu. Vėliau norai auga, ieškoma modelių su daugiau funkcijų. Norėdami išsirinkti tinkamiausią išmanųjį laikrodį, pasitarkite su specialistais – jie papasakos daug daugiau negu nurodyta bazinėse charakteristikose.

Jei svarstote išmanaus laikrodžio įsigijimą, susipažinkite su pirkimo išsimokėtinai galimybe.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button