Paraiškos ir specialūs partnerių pasiūlymai Tau

kristoforo final 5

PARAIŠKOS PERKANTIEMS PER PARTNERIUS

Išsirinkęs paslaugą ar prekę pas partnerį, pildyk paraišką dėl pirkimo išsimokėtinai čia.

kristoforo final 2

TOPO CENTRAS 

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Ypatingai geros sąlygos perkant išsimokėtinai TOPO CENTRO fizinėse parduotuvėse ir internete čia.

Didžiausias buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. 

longo final

LONGO 

AUTOLIZINGAS

Ypatingai geros sąlygos perkant automobilį išsimokėtinai nuo 10 000 EUR. 

Didžiausias naudotų automobilių pardavėjas Baltijos šalyse. Patikrinti automobiliai su realia garantija.

lirema final

LIREMA

MEDLIZINGAS

Lazerinė regos korekcija gali pripildyti Tavo gyvenimą naujomis spalvomis. Rinkis paslaugas išsimokėtinai iki 18 mėn. be pabrangimo ir įgyvendink savo planus.   

Lyderiaujantis akių chirurgijos tinklas Lietuvoje siūlo platų paslaugų spektrą: lazerinė akių korekcija, kataraktos chirurgija, žvairumo, vitrektromijos operacijos ir kt. 

 

kelioniu final

KELIONIŲ PANORAMA

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Kelionės lizingu be pabrangimo iki 12 mėn. laikotarpiui.

Trokšti pamatyti gražiausias pasaulio vietas? Tai gali būti įmanoma! Įsigijus kelionę išsimokėtinai, galėsi atostogauti dabar, o mokėti - dalimis vėliau!  

software final

SOFTWARE DEVELOPMENT ACADEMY

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Tai didžiausia programuotojų ir testuotojų akademija Rytų ir Centrinėje Europoje. Šiuo metu mūsų paskaitas lanko daugiau nei 2500 studentų.

Pakeisk savo karjerą ir tapk gerai apmokamu programuotojų. Dabar tai padaryti pats metas, nes galiojančios nuolaidos siekia iki 30%.

verskis final

VERSKIS.LT

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Tai profesionali el. parduotuvių sistema leidžianti parduoti daugiau. Tobulai išdirbta sistema verslo augimui internete. Daugybė išdirbtų modulių ir integracijų su mokėjimo, vežėjų ir apskaitos sistemomis. 

GENERAL FINANCING BANKO klientams verskis.lt taiko specialią 20% nuolaidą pirmai el. parduotuvės nuomos sąskaitai arba 15% nuolaidą sistemos įsigijimui.

SKYTECH final

SKYTECH.LT

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Tai draugiškiausias skaitmeninės ir kompiuterinės technikos prekybos tinklas. Fizines parduotuves rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje ir Alytuje. Patogu apsipirkti tiesiog el. parduotuvėje skytech.lt

Geidžiamiausios Kamado Bono kepsninės dabar pigiau. Pristatymas nemokamai.  

sava final

SAVASODYBA.LT

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Parduotuvė nuo 2001 m. prekiauja sodo, miško ir mažąja statybine technika bei įrankiais, tokių žinimomų gaminojų kaip  Stihl, Fiskars, Makita, Bosch, Al-ko, Honda, Stiga, Solo, Neva, Briggs&Stratton, Pubert, Karcher. 

Naujai atidarytoje parduotuvėje Kuršėnuose, adresu Basanavičiaus g. 9A taikomos 10% nuolaidos Stihl ir Husquarna technikai. 

lonas final

LONAS

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

„Miegas – tai daugiau nei nakties poilsis. Tai – Tavo muzika.“ – sako gimtadienį švenčiantis Lonas, kuris jau 28 metus rūpinasi harmoningu savo klientų poilsiu. Visi gaminiai: čiužiniai, antčiužiniai, grotelės, lovos, patalynės komplektai ir kita tekstilė sukurta jaukiam miegui.

LONAS visada turi specialių pasiūlymų, pasinaudokite jais.

prosport final

PROSPORT.LT

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

PROSPORT.LT - tai pasauliniai savo sričių lyderiai po viena vėliava. Parduotuvėse gausus sportinio inventoriaus, aprangos bei avalynės asortimentas, o taip pat profesionali konsultacija bei išbandymo galimybė.

Žinomų sporto prekių gamintojų (Wilson, Tecnifibre, Lotto, Luxilon. Bianchi, Scott, Brompton, Frog, Conway, Classic, Kona, Atala, Bergamont, Whistle, Atomic, Bolle, Dainese, Bogner, 4F, Lenz, Cebe, Snowlife, Granadilla, Reusch, Roeckl, Sixs, BootDoc, Vola, Suunto) gaminiai po vienu stogu ypač geromis sąlygomis. 

miele final

MIELE

PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Buitinė technika be pabrangimo iki 18 mėn. laikotarpiui.

Bendrovė užsiima buitinių prietaisų virtuvei, skalbinių ir grindų priežiūrai gamyba, taip pat gamina industrijoje naudojamus prietaisus ir medicininę įrangą. "Miele" savo klientams siūlo produktus, kurie yra ilgaamžiškumo, galingumo, valdymo patogumo, energijos efektyvumo, dizaino ir aptarnavimo pavyzdžiai. Tai atitinka įmonės kredo "Immer besser", kaip įkūrėjai Carl Miele (li.) ir Reinhard Zinkann užrašė ant pirmųjų mašinų, tuo "Miele" vadovaujasi ir šiandien.

kristoforo final 1

ŠV. KRISTOFORO KLINIKA

MEDLIZINGAS

Odontologijos paslaugos išsimokėtinai.

Klinikoje dirba 20 metų patirtį sukaupę visų sričių suaugusiųjų ir vaikų gydytojai specialistai (terapeutai, ortopedai, burnos chirurgai, ortodontai, periodontologai, burnos higienistai).

Klinika turi specialų pasiūlymą mūsų klientams - Paslaugų paketas „Holivudo šypsena“, kurią sudaro burnos higiena ir dantų balinimas vos už 239 Eur. 

Informacija atnaujinta 2023-09-01.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button